Naše služby

Instalaterské práce v Žatci

Zajišťujeme kompletní služby se zárukou, dlouholetou praxí a skušenostmi v oblasti instalatérských prací - montáže, opravy, rekonstrukce, údržba vodoinstalacích a kanalizačních sítí v rodinných, - panelových, - bytových domech, administračních budovách. Dodávky a montáže zařizovacích předmětů drobné opravy na vodoinstalacích.

Běžně používané materiály pro rozvody vody – plast, měd.
Běžně používané materiály pro rozvody odpadu či kanalizace - plasty: - HT, KG,(spoje rozebíratelné)

Nabízíme poradenství v oblasti instalatérských prací, aby vaše vodoinstalace sloužila k vaší spokojenosti co nejdéle a nebylo potřeba dalších zásahů a nutných oprav.

V případě rekonstrukce či výměny zařizovacích - spotřebních předmětů zachovejte klid a napřed se s námi poraďte, zda toto zboží je přesně to co potřebujete aby jste předešli případným reklamacím nebo vrácení zakoupeného zboží.

Nabízíme
predel
Topenářské práce v Žatci

Topenářské práce jsou jednou z našich specializací. Provádíme veškeré topenářské práce - Opravy a montáže otopného systému v rodinných – panelových – bytových domech, administračních budovách.Dodávky a montáže zařizovacích předmětů (radiátory, kotle a ostatní instalační materiály). Běžně používané materiály pro rozvody topné soustavy - měd (pájené spoje, lisované spoje), plasty (lisované spoje).

Provádíme odbornou montáž automatických kotlů na tuhá paliva značky Galmet a Cosmotherm (Benekov) včetně servisu.

Řešíme kompletní vytápění tepelným čerpadlem japonské značky Daikin pro rodinné domy, průmyslové haly a panelové domy. Od značky Daikin řešíme také klimatizace.

Topenářské práce a údržba
predel
Podlahové vytápění

V současné době nabízíme montáže podlahového vytápění v rodinných i bytových domech, sportovní a průmyslové haly. Nejčastěji pracujeme s materiály od firmy Giacomini.

Základ podlahového vytápění je systémová deska několika způsobů (s izolací, bez izolace). Nejmenší konstrukční výška od které je možné pokládat podlahové vytápění je cca 3,2 cm s použitím systémové desky.

Při pokládce podlahového vytápění je potřeba myslet na to že se pří změnách teploty bude podloží roztahovat proto se používají dilatační pásky které tuto dilataci podporují.

Rsinstal.cz, Topenáři Žatec, všechna práva vyhrazena 2012