Naše služby

Instalaterské práce v Žatci

Zajišťujeme kompletní služby se zárukou, dlouholetou praxí a skušenostmi v oblasti instalatérských prací - montáže, opravy, rekonstrukce, údržba vodoinstalacích a kanalizačních sítí v rodinných, - panelových, - bytových domech, administračních budovách. Dodávky a montáže zařizovacích předmětů drobné opravy na vodoinstalacích.

Běžně používané materiály pro rozvody vody – plast, měd.
Běžně používané materiály pro rozvody odpadu či kanalizace - plasty: - HT, KG,(spoje rozebíratelné)

Nabízíme poradenství v oblasti instalatérských prací, aby vaše vodoinstalace sloužila k vaší spokojenosti co nejdéle a nebylo potřeba dalších zásahů a nutných oprav.

V případě rekonstrukce či výměny zařizovacích - spotřebních předmětů zachovejte klid a napřed se s námi poraďte, zda toto zboží je přesně to co potřebujete aby jste předešli případným reklamacím nebo vrácení zakoupeného zboží.

Nabízíme

Topenářské práce v Žatci

Topenářské práce jsou jednou z našich specializací. Provádíme veškeré topenářské práce - Opravy a montáže otopného systému v rodinných – panelových – bytových domech, administračních budovách.Dodávky a montáže zařizovacích předmětů (radiátory, kotle a ostatní instalační materiály). Běžně používané materiály pro rozvody topné soustavy - měd (pájené spoje, lisované spoje), plasty (lisované spoje).

Provádíme odbornou montáž automatických kotlů na tuhá paliva značky Galmet a Cosmotherm (Benekov) včetně servisu.

Řešíme kompletní vytápění tepelným čerpadlem japonské značky Daikin pro rodinné domy, průmyslové haly a panelové domy. Od značky Daikin řešíme také klimatizace.

Topenářské práce a údržba

Podlahové vytápění

V současné době nabízíme montáže podlahového vytápění v rodinných i bytových domech, sportovní a průmyslové haly. Nejčastěji pracujeme s materiály od firmy Giacomini.

Základ podlahového vytápění je systémová deska několika způsobů (s izolací, bez izolace). Nejmenší konstrukční výška od které je možné pokládat podlahové vytápění je cca 3,2 cm s použitím systémové desky.

Při pokládce podlahového vytápění je potřeba myslet na to že se pří změnách teploty bude podloží roztahovat proto se používají dilatační pásky které tuto dilataci podporují.